III edycja Dnia Kobiet w Koszwicach na sportowo

III edycja Dnia Kobiet w Koszwicach na sportowo

14 lutego 2017, godz. 10:59
KS START Koszwice
Udostępnij: Kopiuj link

Klub Sportowy START Koszwice zaprasza osoby chodzące z kijami oraz biegaczy do uczczenia Dnia Kobiet w sposób aktywny na świeżym powietrzu. 5 marca (niedziela) 2017 r. o godz. 14:00 wystartuje III edycja „Dnia Kobiet w Koszwicach”. Będzie to marsz Nordic Walking oraz bieg przełajowy na dystansie 5 kilometrów.

Każdy z uczestników w ramach opłaty startowej otrzyma medal i dyplom. Na mecie na zawodników będzie czekała legendarna już w Koszwicach herbata malinowa z cynamonem oraz przepyszne drożdżówki z serem. Ponadto organizatorzy przewidzieli niespodzianki dla Pań – z okazji Ich święta, natomiast na koniec imprezy przewidziane jest losowanie wśród wszystkich uczestników, w puli nagród ponad 100 upominków!

Przewidziana jest klasyfikacja OPEN, pierwsze trzy miejsca dla najszybszych zawodników startujących z kijami oraz biegaczy będą nagradzane własnoręcznie wykonanymi statuetkami, przez Wiceprezesa klubu Teodora Wrzyciela.

Zawodnicy będą musieli pokonać piękną i malownicza trasę, wiodącą przez lasy Nadleśnictwa Lubliniec. Trasa oznaczona jest co 500 metrów, w newralgicznych punktach będą ustawieni strażacy z OSP Koszwice którzy dbać będą zarówno o organizację jak i zdrowie zawodników na trasie.

„Zapraszam nie tylko miłe Panie ale i również Panów, nasza impreza to doskonała okazja aby wspólnie uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet” – zachęca Prezes STARTU Koszwice Mateusz Wrzyciel

Przypomnijmy że w zeszłym roku w imprezie wzięło udział łącznie ponad 380 zawodników.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu