Projekt dostosowania budynku gimnazjum na potrzeby klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2

Projekt dostosowania budynku gimnazjum na potrzeby klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2

2 kwietnia 2017, godz. 21:14
Gimnazjum nr 2 - Partner Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

27 marca Pani Dyrektor Gimnazjum nr 2 – Agnieszka Stelmaszczyk spotkała się z rodzicami i przyszłymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 2. Podczas Dnia Otwartego została przedstawiona koncepcja pracy szkoły oraz projekt dostosowania budynku na potrzeby szkoły podstawowej. Tłumnie zgromadzeni rodzice i ich dzieci zobaczyli i wysłuchali, jak ma funkcjonować i ewaluować nowa szkoła.

Szkoła Podstawowa nr 2 postawiła w szczególności na nauczanie języków obcych. Zajęcia będą prowadzić specjaliści z języka angielskiego, niemieckiego rosyjskiego i francuskiego zatrudnieni w placówce. Gościem specjalnym spotkania był Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, który zabrał głos w sprawie reformy oraz poparł nasze innowacyjne działania godne szkoły XXI wieku. Po oficjalnej części rodzice i dzieci zwiedzili szkołę. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii oraz w nasze szkolne progi. Szczegółowe informacje umieszczone są na stronie www.gim2.lubliniec.pl.

Galeria: Projekt dostosowania budynku gimnazjum na potrzeby klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2

Zobacz całą galerię

Komentarze

M
mieszkanka 4 kwietnia 2017, godz. 22:17
Zgłoś

Od projektu do realizacji daleka droga ! Gratuluje pomysłu i życzę pokaźnych funduszy!!!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu