Wernisaż fotografii Isle of Man TT

W czwartek popołudniu 20 kwietnia w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się wernisaż wystawy Kingi i Jarosława Kubicieli. Wystawa przedstawiała kilkadziesiąt zdjęć wykonanych podczas jednego z najbardziej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych świata „Isle of Man TT” (Tourist Trophy), który ma miejsce na wyspie Man (Morze Irlandzkie).

W wernisażu uczestniczyli m.in. Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu Agata Woźniak-Rybka, Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, Zastępca Burmistrza Anna Jonczyk-Drzymała oraz radni Rady Miejskiej w Lublińcu. Autorzy wystawy oprócz fotografii szczegółowo przybliżyli informacje związane z wyścigiem Isle of Man TT oraz przygotowali dodatkowe niepodzianki, które pozwoliły wczuć się w klimat tych zawodów. Przybyli goście mogli zobaczyć również m.in. kask wyścigowy, odzież używaną podczas wyścigu, czy motor wyścigowy Suzuki GSX 600.

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Olo 77 2017-05-04, 00:27:53

TT Isle Of Man
Pozdrowienia z wyspy dlla panstwa Kingi i Jarosława Kubicieli , fajnie , ze w moim rodzinnym miescie sa zapalency sportów motocyklowych ,którzy opowiedzieli historie najstarszych wyscigów motocyklowych .Od dekady mam przyjemnosc ogladania na zywo i spotykania sie z zawodnikami tych wyscigów.sorka za znaki pisze z firmowego :)

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x