Wernisaż fotografii Isle of Man TT

Wernisaż fotografii Isle of Man TT

24 kwietnia 2017, godz. 8:49
Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek popołudniu 20 kwietnia w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się wernisaż wystawy Kingi i Jarosława Kubicieli. Wystawa przedstawiała kilkadziesiąt zdjęć wykonanych podczas jednego z najbardziej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych świata „Isle of Man TT” (Tourist Trophy), który ma miejsce na wyspie Man (Morze Irlandzkie).

W wernisażu uczestniczyli m.in. Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu Agata Woźniak-Rybka, Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, Zastępca Burmistrza Anna Jonczyk-Drzymała oraz radni Rady Miejskiej w Lublińcu. Autorzy wystawy oprócz fotografii szczegółowo przybliżyli informacje związane z wyścigiem Isle of Man TT oraz przygotowali dodatkowe niepodzianki, które pozwoliły wczuć się w klimat tych zawodów. Przybyli goście mogli zobaczyć również m.in. kask wyścigowy, odzież używaną podczas wyścigu, czy motor wyścigowy Suzuki GSX 600.

Komentarze

O
Olo 77 4 maja 2017, godz. 0:27
Zgłoś
TT Isle Of Man

Pozdrowienia z wyspy dlla panstwa Kingi i Jarosława Kubicieli , fajnie , ze w moim rodzinnym miescie sa zapalency sportów motocyklowych ,którzy opowiedzieli historie najstarszych wyscigów motocyklowych .Od dekady mam przyjemnosc ogladania na zywo i spotykania sie z zawodnikami tych wyscigów.sorka za znaki pisze z firmowego :)

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu