Wspaniałe osiągnięcie Kamili Dymarek i Aleksandry Malcher

16 czerwca 2017, godz. 10:39
S. T-W. ZS im. A. Mickiewicza - Partner Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Czerwiec to niezwykły miesiąc dla uczniów z pasją. Podejmują oni jeszcze ostanie wyzwania przed wakacjami i osiągają najwyższe laury. Oto Kamila Dymarek, uczennica klasy 2b Zespołu Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza zajęła pierwsze miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej, którego finał odbył się w Niepokalanowie.

W nagrodę otrzymała indeksy uprawniające do podjęcia studiów bez egzaminów wstępnych w wielu renomowanych uczelniach wyższych, na kilkunastu kierunkach, takich jak: teologia i filozofia, ale również politologia, dziennikarstwo, socjologia i matematyka. Ponadto wraz z katechetą uda się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Opiekunem Kamili był o. Grzegorz Pawluś.
Kolejnym sukcesem może poszczycić się Aleksandra Malcher z 1 b2, też z "Mickiewicza", która to zdobyła pierwsze miejsce w XXVII Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią”. Pokonała ponad 500 uczestników! Konkurs organizowany był przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Opiekunem Oli była Pani Dorota Niwergol.
Gratulujemy laureatkom konkursów i ich opiekunom wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych w nowym roku szkolnym.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu