POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONEGO 85-LATKA

POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONEGO 85-LATKA

09.11.2017 9:58
KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Kilkanaście godzin trwały poszukiwania 85-latka, który wczoraj wyszedł z domu i nie powrócił. Dziś w południe, wyziębionego mężczyznę odnaleźli w lesie policjanci. Starszy człowiek trafił już pod opiekę lekarzy.

Od wtorku, na terenie Gminy Woźniki trwały poszukiwania 85-letniego mężczyzny, który po 14.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i nie powrócił. W akcji poszukiwawczej uczestniczyło ponad 100 policjantów z Lubllińca, Woźnik i Koszęcina, 32 funkcjonariszy z Częstochowy, ponad 30 strażaków z JRG w Lublińcu, OSP w Piasku, Babienicy, Kamienicy, Kamieńskich Młynów, funkcjonariusze Straży Leśnej oraz członkowie Grupy Poszukiwawczo – Ratunkowej z OSP w Solarni z psami wyszkolonymi do poszukiwania osób. Od wczesnych godzin rannych mundurowi prowadzili poszukiwania na terenach leśnych oddalonych od głównych dróg, w okolicy przydrożnych rowów, jak również rozpytywali mieszkańców. W środę w południe, w kompleksie leśnym poszukiwanego odnaleźli policjanci. Mężczyzna był wychłodzony. Przed przyjazdem karetki pogotowia pierwszej pomocy udzielili mu strażacy i policjanci.

Galeria: POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONEGO 85-LATKA

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu