LUDOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 r.

LUDOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 r.

05.12.2017 8:31
Czytanie treści strony dostępne

Zbliża się wyjątkowy, magiczny czas świąt bożonarodzeniowych. Już niestety nie wysyłamy tak często kartek świątecznych, więc warto przypomnieć sobie o tym tradycyjnym i bardzo miłym geście. Zespół Pieśni i Tańca Śląsk serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym – LUDOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 r.

Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych w całej Polsce. Zwycięska praca zostanie umieszczona na stronie internetowej Zespołu www.zespolslask.pl oraz portalu społecznościowym Facebook Zespołu Pieśnii Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, jako zdjęcie w tle na czas jednego miesiąca od 22.12.2017 r. do 26.01.2018 r. Spośród nadesłanych prac wyłonimy trzy zwycięskie miejsca - autorzy zwycięskiej kartki świątecznej otrzymają również wyjątkowy prezent od Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Wszystkich uczestników prosimy
o zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie pracy wraz z nim na adres naszej siedziby lub dostarczenie osobiście. Nadesłane prace będą oceniane pod względem interpretacji tematu podanego w tytule konkursu oraz oryginalnego pomysłu.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu