Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2017

Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2017

17 grudnia 2017, godz. 20:17
Aleksandra Najgebauer, ZS im. Edyty Stein - Partner Lubliniec Info
Udostępnij: Kopiuj link

13 grudnia Zespół Szkół Katolickich w Lublińcu gościł zawodników wraz z opiekunami ze szkół z: Kochcic, Woźnik, Strzebinia, Kochanowic, Ciasnej, Koszęcina, Sierakowa, Pawonkowa,  ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu, Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublińcu. Uczniowie najpierw rozwiązywali trzy szybkie jednominutowe testy:  mnożenie, dzielenie, zadania z okienkiem. Później test sprawdzający nie tylko umiejętność rachowania, ale także logiczne myślenie.

Po tych zmaganiach, w oczekiwaniu na wyniki, odbyły się pokazy fizyczne przygotowane  przez nauczycielkę fizyki panią dr Aleksandrę Wawroś oraz poczęstunek.

Zwycięzcą – „Mistrzem Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego” został Filip Kasperczyk, II miejsce po bardzo wyrównanej dogrywce uzyskał Maksymilian Zyśko, na trzecim miejscu uplasował się Piotr Szatan.

Gratulujemy wszystkim udziału w konkursie.

Konkurs przygotowały opiekunki Spółdzielni Uczniowskiej oraz SKO – organizacji, które działają w naszej szkole.

Panie są także nauczycielkami matematyki, dlatego wiedzą jak ważna jest umiejętność szybkiego rachowania oraz logicznego myślenia. Konkursy takie jak ten są na pewno motywujące do rozwijania tych umiejętności.

 

Galeria: Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2017

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu