Reklama Lubliniec Info

NOWE RADIOWOZY DLA LUBLINIECKICH POLICJANTÓW

Pod koniec roku, lublinieccy policjanci otrzymali trzy nowe radiowozy. W pełni wyposażony, oznakowany Volkswagen Transporter T6 będzie służyć policjantom z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Pozostałe pojazdy marki Hyundai, trafią do dzielnicowych oraz policjantów z komisariatu w Woźnikach.

Z początkiem roku, na drogi powiatu lublinieckiego wyjechały trzy nowe radiowozy. Policyjny tabor zasilił volkswagen transporter T6, który służy już policjantom „z patrolu” oraz hyundaie, z których jeden będzie użytkowany przez lublinieckich dzielnicowych, a drugi przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Woźnikach. Ich zakup został sfinansowany ze środków gminnych oraz z budżetu policji.

Grudniowa inwestycja z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz polepszenia komfortu pracy policjantów. Serdecznie dziękujemy za współfinansowanie niezbędnego w codziennej służbie sprzętu i a użytkującym nowy radiowóz policjantom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi.

tagi: Policja, Woźniki, Lubliniec, powiat lubliniecki
2018-01-03 14:31:59 KPP Lubliniec

Galeria: Nowe radiowozy

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x