Uczennica ZSOT zakwalifikowana do finału Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

10.03.2018 20:00
ZSOT - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

Dwie uczennice technikum hotelarskiego ZSOT– Jessica Demarczyk z klasy trzeciej i Sylwia Potempa z klasy czwartej uczestniczyły w etapie okręgowym X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Wiśle, która jest największym konkursem obejmującym tematykę hotelarstwa w Polsce.

W trakcie etapu okręgowego nasze reprezentantki, wraz z ponad trzystoma osobami z całej Polski, miały do rozwiązania test składający się z 60 pytań obejmujących wiedzę z zakresu hotelarstwa i gastronomii.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sylwia Potempa z klasy 4HT uzyskała awans do finału tej Olimpiady i w dniach 9-12 kwietnia 2018r. będzie reprezentowała lubliniecki Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych, a także województwo śląskie w trakcie zmagań finałowych w Kołobrzegu.
Warto nadmienić, że wynik punktowy Sylwii był drugi w województwie i siódmy w kraju.


Sylwia nie jest pierwszą finalistką z Kazika. Podobnie jak jej poprzedniczki, do udziału w tej prestiżowej ogólnopolskiej olimpiadzie przygotował ją Sławomir  Kościelny - nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich i kierownik szkolenia praktycznego w ZSOT.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu