MCK OHP Lubliniec: Projektowe zajęcia z zakresu obsługi programów komputerowych

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Lublińcu, przeprowadzone zostały w dniach od 12 do 17 marca 2018 r. zajęcia z obsługi programów komputerowych dla beneficjentów projektu unijnego „Od szkolenia do zatrudnienia-EFS”. Program zajęć komputerowych obejmował realizację 30 godzin szkoleniowych, w trakcie których uczestnicy zdobywali praktyczne umiejętności oraz przyswajali wiedzę z zakresu obsługi programów komputerowych niezbędnych w codziennym użytkowaniu sprzętu komputerowego. 

Na zajęciach komputerowych beneficjenci projektu zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa w sieci, prawami autorskimi, obróbką graficzną fotografii, redagowaniem dokumentów, tworzeniem tabel w arkuszach kalkulacyjnych oraz zastosowaniem mediów społecznościowych wykorzystywanych w życiu codziennym, m.in. w procesie poszukiwania pracy. Efektem zrealizowanych zajęć w ramach wsparcia szkoleniowo-edukacyjnego jest nabycie kompetencji potwierdzonych egzaminem i wydaniem stosownych zaświadczeń dla lublinieckiej grupy beneficjentów projektu.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Anna Weber – doradca zawodowy- MCK Lubliniec

tagi:
2018-03-19 08:58:46 Anna Weber

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x