Światowy Dzień Poezji w Lublińcu FOTO

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprosiło nie tylko mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej (byli goście z Knurowa, Katowic, Oświęcimia i Kielc) na Światowy Dzień Poezji w Lublińcu, czyli satyryczne przywitanie wiosny 2017, którego gościem specjalnym 21 marca w Hotelu ALHAR był nietuzinkowy artysta BOGUMIŁ WTORKIEWICZ z Kielc.

Pan Bogumił zaprezentował się licznie zgromadzonej publiczności jako nie tylko poeta, literat, satyryk, literat, ale również projektant mody awangardowej, przywożąc na spotkanie oryginalnie zaprojektowane przez siebie kapelusze.

Jeden z nich, wykonany w klimacie wiosennym, miał w ALHARZE ogólnopolski debiut!

Była beczka śmiechu!

Z okazji Światowego Dnia Poezji i przyjazdu pana Bogumiła do Lublińca Wydawnictwo św. Macieja Apostoła wydało książkę nietypową, nie tylko ze względu na format (S6 125x195), czy estetykę (całość w kolorze, liczne zdjęcia, papier kredowy), ale przede wszystkim ze względu na oryginalną treść - satyryczną zresztą. Na 36 stronach autor publikacji: Bogumił Wtorkiewiczzamieścił swe satyryczne ujęcie Biesiady Literackiej MEWA 2017, którą Wydawnictwo św. Macieja Apostoła zorganizowało we wrześniu 2017 r. w Grzybowie k. Kołobrzegu, a której to imprezy pan Bogumił był uczestnikiem. Najkrótsza recenzja książki: w niej jest satyry masa, która rozrusza każdego smutasa!

Opracowanie: EDWARD PRZEBIERACZ
Redakcja techniczna: ALEKSANDER CIOCHOŃ
Korekta: ARLETTA SZYMANEK-KOPIEC
Grafika: BOGUMIŁ WTORKIEWICZ
Zdjęcia: Uczestnicy Biesiady Literackiej MEWA 2017

Książkę można nabyć w cenie 15 zł pod adresem wydawnictwa: wydawnictwomacieja@gmail.com

Edward Przebieracz

foto: Mateusz Zawadka

tagi:
2018-03-23 09:02:48 Edward Przebieracz, foto własne

Galeria: Światowy Dzień Poezji w Lublińcu

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x