Henryk Budzyński z nagrodą Rzemieślnika Roku 2018

Henryk Budzyński z nagrodą Rzemieślnika Roku 2018

13 kwietnia 2018, godz. 9:50
Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

Wczoraj, 12 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu miała miejsce Lubliniecka Gala Przedsiębiorczości. Zaproszeni goście na początku obejrzeli film promujący prace budowlane powstającego na ul. Klonowej zakładu firmy Eurobox. Po przywitaniu publiczności przez Burmistrza Miasta Lublińca Edwarda Maniurę, wykład pt. "Bariery rozwoju polskich przedsiębiorstw" wygłosił były Minister pracy i polityki społecznej prof. Jerzy Hausner. W części artystycznej wystąpiła Katarzyna Groniec śpiewając utwory ze swojej płyty "Ach!".

Najważniejszym punktem Lublinieckiej Gali Przedsiębiorczości było ogłoszenie Rzemieślnika Roku 2018. Wyróżnienie te otrzymał Henryk Budzyński. 

Prowadzony przez Pana Henryka od 1990 roku Zakład Zegarmistrzowski jest jedną z najstarszych firm w Lublińcu, zbudowaną na silnym fundamencie rzemieślniczych tradycji. Wcześniej, tzn. od 1945 roku w tym samym lokalu działalność zegarmistrzowską prowadził Pan Teodor Budzyński, ojciec laureata.

Pomimo zmieniającej się mody i technologii, zakład Pana Henryka Budzyńskiego świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nie byłoby to możliwe bez fachowej wiedzy, kwalifikacji, doświadczenia, wytężonej pracy rąk i wielkiego serca, które Pan Henryk włada we wszystkie swoje działania.

Pan Henryk angażuje się również w działalność społeczną na terenie naszego miasta. Od 2006 roku jest aktywnym członkiem Zarządu Powiatowego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu, natomiast od 2011 roku – członkiem Lublinieckiej Rady Gospodarczej, działającej przy Burmistrzu Miasta Lublińca.

zdjęcia: Mateusz Zawadka

Galeria: Lubliniecka Gala Przedsiębiorczości 2018

Zobacz całą galerię

Komentarze

W
widz 13 kwietnia 2018, godz. 12:55
Zgłoś
gala

gratulacje dla Pana Budzyńskiego - smutne jest to, że przedsiębiorców ubywa, a główny prof. prelegent ma niestosowny strój

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu