Harcerska miłość do Kokotka

Harcerska miłość do Kokotka

08.06.2018 12:33
Piotr Widera
Czytanie treści strony dostępne

Do końca kampanii #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK zostało 14 dni. Lublinieccy harcerze nie zwalniają tempa swojej wyjątkowej akcji. Na chwilę obecną jest ponad 13 000 zł. Co jest olbrzymim sukcesem ponieważ na reklamę w mediach społecznościowych nie wydali ani jednej złotówki. 

Jest jeszcze dużo czasu aby uzbierać na 3 namioty. Strona kampanii cały czas na bieżąco jest aktualizowana już dziś można zobaczyć i posłuchać kolejnych wywiadów ludzi, którzy jeździli na Bazę do Kokotka. Piękne wspomnienia i wzruszające chwile pomagają się przenieść w to wyjątkowe miejsce.

Co raz więcej osób angażuje się w przesyłanie pozdrowień z kartką #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK. Islandia, Rzym, Praga, Kraków, Warszawa, Londyn to miejsce gdzie kartka już dotarła.

Zakupione namioty pojadą z naszymi harcerzami na ZLOT ZHP do Gdańska – tego typu Zlot jest organizowany raz na 4 lata, w tym roku nad Polskim morzem zbierze się ponad 15 000 harcerzy.

Każdego dnia konto akcji zostaje zasilone dowolnymi kwotami. Największą popularnością cieszy się koszulka z logo kampanii wraz z gadżetami – cena zestawu to 65 zł.

Sztab kampanii przygotował ofertę biznesową dla firm. Jeden z progów wpłaty spowoduje umieszczenie logo firmy na namiocie– zachęcamy do kontaktu zainteresowane firmy pod adresem wspieram.kokotek@gmail.com

Do tej pory do grona Mecenasów dołączyli : Sieć Szkół Naczyńscy, NEOTHERM, Fundacja Przedsiębiorczości PL, Shooters Factory – Tomasz Kwintal, FLY4YOU – Adam Wojsyk.

Na stronie kampanii www.pomagamy.im/KOKOTEK każdy może wspomóc akcję, o której można śmiało powiedzieć, że jest najbardziej rozkochaną kampanią w Internecie .

Na stronie https://www.facebook.com/HufiecLubliniec/ na bieżąco można śledzić poczynania harcerzy z Hufca ZHP Lubliniec.

Pragniemy również podziękować wszystkim wspierającym osobą za każdą złotówkę.

Piotr Widera

Hufiec ZHP Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu