Podejmij decyzję

Podejmij decyzję

25.06.2018 13:30
Niniwa
Czytanie treści strony dostępne

Do Festiwalu Życia pozostało już tylko kilka dni. Organizatorzy informują, że cały czas można się zapisać. Poznaliśmy również zasady uczestnictwa jednodniowego.

Kokotek jest niemalże gotowy na przyjazd młodych. W czwartek poprzedzający Festiwal Życia zacznie powstawać ostateczna infrastruktura na przygotowanych wcześniej miejscach - m.in. wielki namiot na 2000 osób, namiot adoracji, prysznice i toalety. To jednak nie wszystko.

Jak możemy dowiedzieć się na stronie www.festiwalzycia.pl, cały czas można zapisać się na festiwal za pośrednictwem internetowego formularza rejestrcyjnego. Osoby zarejestrowane w systemie, już przez internet mogą zapisywać się na warsztaty.

Organizatorzy ujawnili również zasady uczestnictwa w części festiwalu. Na miejscu będą sprzedawane jednodniowe wejściówki w cenie 30 zł, które będą uprawniały do udziału we wszystkich punktach programu jednego dnia.

Nie może Was z nami zabraknąć. Zarejestrujcie się przez formularz na stronie www.rejestracja.festiwalzycia.pl.

Komentarze

Mieszkaniec 2018-06-26, 19:44:58
Zgłoś
jednodniówka
30 zł to trochę drogo. Człowiek by pojechał zobaczyć jak to wygląda i z czym się je. Trochę przesadzili no ale ...

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu