ZAGINĄŁ PIOTR SZEWCZONEK

Lublinieccy policjanci poszukują Piotra Szewczonka. 38 - letni mieszkaniec Boronowa 11 lipca wyjechał do Niemiec, jednakże nie dotarł na miejsce i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z lubliniecką komendą tel. 34/35 32 255 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

11 lipca br. po południu 38-letni mieszkaniec Boronowa opuścił miejsce zamieszkania z zamiarem wyjazdu do Niemiec. Do dnia dzisiejszego nie dotarł na miejsce i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci prowadzący sprawę poszukiwawczą proszą o kontakt osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 38-latka.

Rysopis:

  • wzrost 170 cm
  • włosy krótkie, ciemny blond
  • nos prosty
  • uszy przylegające

w dniu wyjazdu ubrany w koszulę z krótkim rękawem w biało-brązową kratę, spodnie jeansowe niebieskie, jasną kurtkę typu wiatrówka, sportowe buty koloru czarno – zielonego.
Osoby posiadające jakikolwiek informacje mogące mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z lubliniecką komendą tel. 34/35 32 255 lub z najbliższą jednostką Policji.

 

tagi:
2018-07-27 14:41:27

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x