Reklama Lubliniec Info

Festiwal Zupy w Koszwicach - zapowiedź

Karczma-Koszwice zaprasza na II Festiwal Zupy, który odbędzie 25 sierpnia w sobotę o godz.15:00. Wstęp na festiwal jest wolny. Będzie to impreza plenerowa kierowana dla wszystkich od najmłodszych po seniorów! Jurorami będą m.in. Remigiusz Rączka (Rączka Gotuje TVP Katowice), Grzegorz Bien (V edycja MasterChef TVN, Zwycięzca 8 Smaków Europy), Ania Kułyk-Kawa (Finalistka V edycji MasterChef TVN), Mateusz Wrzyciel (szef kuchni Karczma-Koszwice). Wstęp wolny.

Organizatorzy zapowiedzieli szereg atrakcji: degustacje, stoiska rękodzielników i lokalnych producentów, dmuchańce i atrakcje do dzieci, losowanie nagród wśród publiczności a na zakończenie zabawa taneczna wraz z DJ Ricardo

„Festiwal Zupy to znakomita okazja do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności kulinarnych. To konkurs dla wszystkich, którzy potrafią ugotować smaczną zupę, w konkursie uczestniczyć może każdy, dla kogo gotowanie jest zawodem, przyjemnością oraz pasją. A jeśli nie lubisz gotować, przyjdź z rodziną i znajomymi na degustację” – mówi Mateusz Wrzyciel pomysłodawca Festiwalu.

W konkursie mogą brać udział: instytucje (np. restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, zajazdy, zarejestrowane podmioty gospodarcze zajmujące się gastronomią), stowarzyszenia (np. koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia rozwoju wsi), osoby fizyczne (indywidualnie, grupowo lub rodzinnie, uczniowie szkół). Limit 10 wystawców z każdej grupy (razem 30 wystawców).

Uczestnicy będą oceniani przez jury oraz przez publiczność.

Jury wyłoni 3 zwycięzców z każdej grupy. Będzie się składać z profesjonalnych kucharzy i krytyków kulinarnych, a przewodniczącym jury będzie Remigiusz Rączka. Dodatkowo zostanie przyznana również nagroda publiczności.

Więcej informacji na stronie www.karczma-koszwice.pl

Plan imprezy - Festiwal Zupy:
15:00-17:00 - rozpoczęcie festiwalu, degustacja zup przygotowanych przez uczestników, głosowanie na najlepszą zupę - nagroda publiczności.
W międzyczasie szereg atrakcji towarzyszących
17:00-18:00 - werdykt Jury, dekoracja zwycięzców
18:00-19:30 - losowanie nagród wśród gości oraz zakończenie części konkursowej Festiwalu
20:00-3:00 - Zabawa taneczna wraz z DJ Ricarco

Ponadto:
- dmuchańce i atrakcje dla dzieci
- stoiska rękodzieła i lokalnych rzemieślników
- strefa grilla

tagi:
2018-08-08 11:16:16

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x