Reklama Lubliniec Info

Zamieniał metki i robił zakupy z niższymi cenami

Lublinieccy policjanci zatrzymali oszusta, który w jednym z lublinieckich marketów przeklejał metki z cenami. Mieszkaniec Sadowa jednego dnia kupił dwa rowery, za które zamiast 1100 zł, zapłacił 600 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz nawet 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu. W jednym z lublinieckich marketów podczas zakupów 61-letni mieszaniec Sadowa, przekonany, że nikt go nie obserwuje, przeklejał ceny rowerów z droższych na tańsze. W ciągu dnia mężczyzna odwiedził sklep kilkukrotnie. Zachowanie i częstotliwość zakupów wzbudziły czujność jednej z pracownic, która po krótkiej obserwacji klienta zauważyła jak przed zakupem roweru zamienia ceny z droższych na tańsze. O swoich podejrzeniach powiadomiła dyżurnego komendy, który skierował na miejsce policjantów. Okazało się, że sadowianin tego dnia odwiedził sklep kilkukrotnie i kupił dwa rowery, na których wcześniej przekleił metki z cenami. Oszust zapłacił po 300 zł za każdy rower, podczas gdy prawdziwa cena jednego wynosiła 500 zł a drugiego 600 zł. W ustaleniu okoliczności tego zdarzenia pomógł monitoring. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali też zakupione przez oszusta jednoślady. Mężczyzna usłyszał zarzut oszustwa i niebawem o jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

tagi:
2018-08-10 12:55:28

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x