Slajdowiska Podróżnicze - Noc z podróżnikami

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Slajdowisk Podróżniczych. Najbliższe spotkanie będzie inne niż pozostałe ponieważ organizatorzy zapraszają na Noc z podróżnikami.

Noc z podróżnikami
31.08.2018 (piątek) godz. 20:00-24:00

Paweł Kokoszka: Republika Południowej Afryki
Katarzyna Kiełek: Kenia

Miejsce: Muzeum św. Edyty Stein w Lublińcu. Wstęp wolny

 

Slajdowiska Podróżnicze to cykliczne spotkania, które rozpoczęły się w październiku 2017 r. Na slajdowiskach występują osoby, które odwiedziły różne części świata, prezentują swoje zdjęcia, filmy, pamiątki z podróży, a zdarzyło się nawet, że częstowali japońską herbatą czy hiszpańskim winem. Spotkania są okazją do poznania kultur innych krajów oraz wymiany doświadczeń, po prezentacji zadawane są pytania i trwa dyskusja w sympatycznej atmosferze między uczestnikami a prelegentami. Slajdowiska Podróżnicze są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, są bezpłatne, podczas prezentacji można poczęstować się kawą i herbatą. Odbyło się już 14 spotkań, na których była okazja zobaczyć relację z podróży do 18 państw. Kolejne slajdowisko na które zapraszamy będzie już 15 spotkaniem.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x