Parowóz zatrzyma się na lublinieckim dworcu!

Dla miłośników kolejnictwa mamy świetną wiadomość. W najbliższą niedzielę 26 sierpnia na dworcu w Lublińcu zatrzyma się stary parowóz. 

Turystyka Kolejowa TurKol w ramach programu Nostalgia'18 organizuje przez cztery dni kursy ze starymi pociągami.
Pociąg na wszystkich odcinkach zestawiony będzie z historycznego pasażerskiego taboru kolejowego 1 i 2 klasy wraz z kultowym wagonem restauracyjnym WARS! - informują organizatorzy
W ramach trasy Manufaktura 2018, w niedzielę 26 sierpnia parowóz wyruszy z Wrocławia do Łodzi. Wg zatwierdzonego rozkładu jazdy parowóz będzie miał swój postój na dworcu w Lublińcu o godz. 13:03. Trzy minuty później wyruszy w dalszą podróż w kierunku Częstochowy. Jak przystało na pociągi, a szczególnie te dawne, godzina przyjazdu/odjazdu jest orientacyjna.

Wszystkie miejsca w pociągu są już zarezerwowane i bilety wyprzedane. Cena biletu normalnego wynosiła 109 zł, natomiast ulgowego 79 zł i to bez względu, na długość podróży.

tagi:
2018-08-23 13:16:43 źródło: Turkol

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Wuj 2018-08-27, 21:38:53

Taki wuj
Zgodnie z przewidywaniami niejednego pasażera, wydarzenie uświetnił Pokaz Punktualności Polskich Pociągów.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x