Projektowe staże zawodowe

Uczestnicy unijnego projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-EFS” z Młodzieżowego Centrum Kariery w Lublińcu kontynuują odbywanie staży zawodowych na stanowiskach kucharza oraz pracownika administracyjnego u lokalnych pracodawców.

Udział w stażach zawodowych stwarza duże szanse dla młodych ludzi na zdobywanie doświadczenia zawodowego i umiejętności praktycznych związanych z pracą na określonych stanowiskach , zgodnie z posiadanymi uprawnieniami zawodowymi. Każdy z uczestników objęty jest fachowym wsparciem opiekuna stażu przydzielonego z ramienia pracodawcy. W opinii pracodawców z Lublińca i powiatu staże zawodowe przebiegają płynnie. Na podkreślenie zasługuje sumienność stażystów, kultura osobista , ich obowiązkowość i rzetelne podejście do powierzonych zadań i obowiązków zawodowych . Również sami uczestnicy są zadowoleni z przebiegu, organizacji i warunków odbywania staży zawodowych u lokalnych pracodawców.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

tagi:
2018-09-05 07:19:58 Anna Weber – doradca zawodowy- MCK Lubliniec

Galeria: Projektowe staże zawodowe

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x