Reklama Lubliniec Info

Złota passa Zuzi Luban

To już drugie złoto zawodniczki STB Energii Lubliniec na międzynarodowym turnieju. Nie tak dawno, bo w ostatnich dniach maja,  Zuzia Luban stała na pierwszym miejscu podium w Głubczycach podczas Polish International U17 i słuchała Mazurka Dąbrowskiego …

Podczas turnieju Polish International U17 Lubin  para mikstowa Zuzanna Luban  - STB Energia Lubliniec, trener Sonia Wachowska i Mikołaj Wrzalik – Matchpoint Ślęża, trener Paweł Prądziński, nie miała sobie równych i zwyciężyła w międzynarodowym, silnie obsadzonym turnieju. Brało w nim udział 175 zawodników z kilkunastu europejskich krajów, w tym z Czech, Słowacji, Niemiec, Belgii, Estonii .

Po kolejnych wygranych meczach w półfinale zmierzyli się z niemiecką parą Kian Yu Oei i Lucie Wagner. Po pierwszym przegranym secie zawodnicy koncertowo zrealizowali taktykę narzuconą przez trenerów i pewnie wygrali kolejne dwa sety. W finale zagrali przeciw czeskiej parze Lukas Franek i Nela Nemcowa – Polacy pewnie wygrali w dwóch setach i zdobyli jedyny dla Polski złoty medal podczas Polish Imternational Lubin .

Mówi trenerka STB Energii Lubliniec – Sonia Wachowska – emocje towarzyszyły nam zwłaszcza w półfinale, bo mecz na początku nie układał się po myśli polskiej pary mikstowej.

Od drugiego seta Zuzia zagrała bardzo odważnie i mądrze na siatce – niejednokrotnie lotki zahaczały o taśmę komplikując tym samym  odbiór przeciwnikom. Im więcej trudnych technicznie zagrań wychodziło Zuzi, tym więcej finezji i zaskakujących przeciwnika zagrań stosowała. Mikołaj i Zuzia zagrali bardzo dobru mecz stosując całą gamę zagrań i realizując taktykę.

Gratulacje dla zawodników wygrania, już drugiego z kolei, międzynarodowego turnieju !!!

 

tagi:
2018-09-05 07:56:33 STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info

Galeria: Złota passa Zuzi Luban

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x