NINIWA Team u celu wyprawy!

Wczoraj, we wtorek 4.09 rowerzyści i piechurzy NINIWA Team zmierzający od trzech i pół tygodnia do Santiago de Compostela Osiągnęli swój cel. Obydwie grupy przybyły do miasta docelowego w odstępie 3 godzin. W 23 dni rowerzyści pokonali w sumie 3147 km, a piechurzy 550 km.

Podróż była ciężka ale też piękna. Obydwu grupom niemalże cały czas towarzyszyły upały. Obydwie grupy, musiały wspiąć się na niejedną górę, nie obyło się bez wypadków. Było też wiele dobra i piękna, niesamowitych spotkań z dobrymi ludźmi, odkrywania Boga, Ostatecznie wszyscy bezpiecznie dostali do celu.

„Koniec, czy początek? Mówi się że wyprawa to miniaturka życia, a życie wciąż trwa więc dla mnie się jeszcze nie skończyła.” – relacjonuje na świeżo Basia jedna z rowerzystek.

Piechurzy i rowerzyści już jako jedna grupa wrócą autobusem do Polski. Msza święta na powitanie odbędzie się w piątek 7.09 w kościele parafialnym w Kokotku o godzinie 17.00. Godzinę później w Oblackim Centrum Młodzieży, na świeżo pierwsze opowieści z drogi do Santiago.

Aktualnie powstaje również książka, która opisuje przygody wyprawy. Pisana bezpośrednio na wyprawie przez jej uczestników, z dwóch punktów widzenia – grupy pieszej i grupy rowerowej. Jej premiera odbędzie się w MDK w Lublińcu 17 listopada 2018.

tagi: Lubliniec, niniwa, Kokotek
2018-09-05 09:24:29 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x