Reklama Lubliniec Info

IV Jarmark Rękodzieła i 10 lat Galerii pod Glinianym Aniołem

Wczoraj, w niedzielę 9 września na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu odbył się IV Jarmark Rękodzieła. Jednocześnie Galeria pod Glinianym Aniołem obchodziła swoje 10-lecie istnienia. 

W programie były m.in. warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Atrakcją dla najmłodszych była zabawa z animatorami -  modelowanie balonów i baniek mydlanych, malowanie twarzy. Dla łasuchów „czekoladowy zawrót głowy” - słodkie warsztaty kulinarne i artystyczne jak gipsowe anioły czy wyplatanie koszyka. 

O godz. 17:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem rozpoczął się \wernisaż wystawy malarskiej Natalii Jankowskiej-Urant, artystki, która do malowania używa różnych odcieni kawy, herbaty, kakao, czekolady, cynamonu oraz farb olejnych. Wystawa młynków zabytkowych Zbigniewa Niedbały. Po nim nie zabrakło kosztowania urodzinowego tortu z okazji 10-lecia Galerii.

Natomiast wieczorem, od godziny 18:00 na tarasie Galerii można było wysłuchać recitalu Martyny Młynarskiej-Modlińskiej. 

tagi:
2018-09-10 09:26:04

Galeria: IV Jarmark Rękodzieła i 10 lat Galerii pod Glinianym Aniołem

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x