Reklama Lubliniec Info

Ustalają przyczyny pożarów

Lublinieccy policjanci i strażacy wyjaśniają przyczyny pożarów budynków mieszkalnych, do których doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu. We wtorek, ogień pojawił się w budynku wielorodzinnym w Woźnikach. Wczoraj po południu policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, a strażacy gasili pożar domu w Koszęcinie.

Do pierwszego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Woźnikach. Około 22.00 w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ulicy Lompy pojawił się ogień. Na miejsce natychmiast skierowane zostały służby ratunkowe. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, a strażacy prowadzili działania gaśnicze. Z budynku ewakuowano 28 osób. Po opanowaniu żywiołu mieszkańcy powrócili do swoich mieszkań. Żaden z lokatorów nie ucierpiał. Śledczy i strażacy ustalają przyczyny pożaru.

Do drugiego pożaru doszło wczoraj. Po południu ogień pojawił się na klatce schodowej w jednym z budynków na ul. Gąski w Koszęcinie. Powiadomione służby ratunkowe natychmiast przystąpiły do akcji gaśniczej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają śledczy i biegły z zakresu pożarnictwa. Z wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

tagi: Policja, powiat lubliniecki, pożar
2018-09-20 12:47:28 KPP Lubliniec

Galeria: Ustalają przyczyny pożarów

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x