Reklama Lubliniec Info

Anczok CUP 2018

Postaci Pana Zygmunta Anczoka chyba nikt nie musi nam przybliżać? Zdobywca mistrzostwa olimpijskiego w Monachium oraz mistrzostwa i Pucharu Polski to postać, która niewątpliwie zasługuje na swój turniej Anczok Cup.
Akademia Sportowa Lubliniec otrzymała przyjemność zorganizowania kolejnego turnieju – już trzynastego, ale mimo obaw Pana Zygmunta wcale nie pechowego. Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn z takich klubów jak Ajaks Częstochowa, Orlik Blachownia, Herkules Kochanowice, Sparta Lubliniec i Akademia Sportowa.

Swoją obecnością zaszczycił sam Mistrz oraz jego przyjaciel, a także wieloletni przyjaciel Akademii – Pan Zbigniew Ormańczyk. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Burmistrza Miasta Lublińca – Pana Edwarda Maniury, Zastępcy Pana Burmistrza Pani Anny Jonczyk – Drzymała i Prezesa PPN Pana Krzysztofa Olczyka. Na turnieju pojawił się także zdobywca srebrnego medalu olimpijskiego z Montrealu i trzykrotnego tytułu mistrza Polski oraz Pucharu Polski– Pan Jan Benigier.
Po rozegraniu 18 meczy w duchu fair play wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – Sparta Lubliniec
II miejsce – Orlik I Blachownia
III miejsce – Ajaks I Częstochowa
Wszystkim drużynom wręczono puchary i pamiątkowe dyplomy z autografem Mistrza, a każdy z zawodników otrzymał medal. Dodatkowo najlepszy bramkarz i zawodnik oraz król strzelców turnieju otrzymali piłki z autografem byłego już reprezentanta Polski – Łukasza Piszczka.
Organizacja imprezy możliwa była dzięki dofinansowaniu przez Miasto Lubliniec.

tagi:
2018-09-25 14:49:43

Galeria: Anczok CUP 2018

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x