Jubileusz 15-lecia Kółka Modelarskiego Broń i Barwa

Podczas festynu szkolnego w dniu 23.09.2018r. w szkole w Koszęcinie została zorganizowana wystawa jubileuszowa z okazji 15-lecia Kółka Modelarskiego „Broń i Barwa” w Koszęcinie. Na której można było zobaczyć tylko część modeli i wyróżnień jakie zdobyli modelarze na przestrzeni 15 lat swej działalności.

 Podczas wystawy można było spróbować swych sił na zorganizowanych warsztatach modelarskich, które prowadzili nasi przyjaciele z Łambinowic a modele ufundowała firma IBG. Zaskoczyło nas to że chętni musieli oczekiwać wolnego miejsca przy stole warsztatowym, a trwały one cały czas. Dodatkową atrakcją na sali gdzie była nasza wystawa była również wystawa z okazji 100-lecia niepodległości. Na nasz jubileusz zaprosiliśmy również modelarnie i modelarzy aby pokazali także swój dorobek. Zawitały do nas modelarnie z Łambinowic, „Rozbitek” z Rędzin, GOK z Boronowa, Placówka Wsparcia Dziennego „Promyk” z Konopisk, MDK nr.2 z Piekar Śląskich i MGOK z Woźnik a także modelarze indywidualni z Tworoga, Olesna, Częstochowy, Tarnowskich Gór i Lublińca. W czasie wystawy zrobiliśmy mały przerywnik na poczęstowanie wszystkich będących na sali świeżo upieczonym tortem z logiem naszego kółka. W tym czasie przybył zaproszony do nas Wójt Gminy Koszęcin p. Zbigniew Seniów wraz z Dyrektorem Szkoły p. Adamem Małyską, którzy wspólnie rozpoczęli krojenie jubileuszowego tortu. Od jednego z naszych sponsorów otrzymaliśmy „KRONIKĘ” z adnotacją aby upamiętnić w niej wszystko co robimy. Wszystkim zasłużonym osobom, instytucją oraz firmą zostały wręczone pamiątkowe statuetki z naszego jubileuszu. Wszystkim , którzy nas wspierali i pomagali przy modelarni jak i naszych działaniach modelarskich składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, pomoc oraz wsparcie naszego jubileuszu.

Krzysztof Koza

tagi: Koszęcin, powiat lubliniecki
2018-09-27 08:31:08 K.K.

Galeria: Jubileusz 15-lecia Kółka Modelarskiego Broń i Barwa

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x