Prawo do Przedsiębiorczości - bezpłatne spotkanie

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy. O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm porozmawiamy na kolejnym z cyklu spotkań – tym razem spotkamy się w Koszęcinie.

W wydarzeniu swój udział potwierdzili m.in: Kariona Adamek-Bienia – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Jacek Cieplak – Zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

więcej pod adresem: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-koszecin/

tagi: Koszęcin
2018-09-27 14:08:55

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x