Skatowali kompana od kieliszka

Lublinieccy policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie 40-letniego mężczyzny. O ich dalszym losie niebawem zdecyduje prokurator. Do awantury doszło w czasie libacji alkoholowej w jednym z budynków na ulicy Grunwaldzkiej w Lublińcu. Pobity mężczyzna walczy o życie w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w środę po południu. Dyżurny komendy po 14.00 odebrał zgłoszenie dotyczące awantury i bójki, do której doszło w jednym z budynków na ulicy Grunwaldzkiej w Lublińcu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że pomiędzy uczestnikami libacji alkoholowej doszło do awantury zakończonej pobiciem jednego z uczestników. Poszkodowanego 40-latka do szpitala przetransportował zespół lotniczego pogotowia ratunkowego. Lekarze stan mężczyzny określają jako ciężki. Do policyjnego aresztu trafili „uczestnicy spotkania”. Trzej mężczyźni w wieku 18, 40 i 64 lat oraz 38-latka w chwili zatrzymania byli pijani. Wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Dzisiaj o ich dalszym losie zdecyduje prokurator.

tagi: Policja, powiat lubliniecki
2018-09-28 13:53:56 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x