Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego

Wybory samorządowe to nie tylko wybieranie nowych wójtów, burmistrzów, rady miejskiej, rady gminy, ale również sejmiku województwa. Powiat Lubliniecki wraz z miastami Bytom, Gliwice oraz powiatami gliwickim, tarnogórskim znajduje się w okręgu czwartym. Publikujemy listę kandydatów do Sejmiku Województwa Śląskiego. 

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. NAWROCKI Tomasz Leszek, 40, Gliwice
2. STYCZEŃ Adrian Maciej, 39, Będzin
3. JANIK Henryka Krystyna, 60, Konopiska
4. IMIELIŃSKA Anna, 49, Wąsosz
5. BRĄCEL Lilia Zdzisława, 64, Częstochowa
6. ADAMCZYK Jarosław, 53, Dąbrowa Górnicza

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. PILOT Andrzej Antoni, 58, Tarnowskie Góry
2. WILK Zygmunt, 66, Bytom
3. GRUS Anna Barbara, 43, Lubliniec
4. ZAPIÓR Małgorzata, 49, Katowice
5. WOJEWÓDZKI Jerzy Stanisław, 63, Gliwice
6. CZAPELKA Agnieszka Zofia, 47, Chudów
7. STEFAŃSKA Agnieszka, 39, Radzionków
8. SOBOL Małgorzata Bożena, 37, Łebki
9. POLOCZEK Mariusz Krzysztof, 41, Bytom

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. WIECZOREK Artur Paweł, 32, Mysłowice
2. SKOTALCZYK Magdalena Anna, 21, Dąbrowa Górnicza
3. WRĘBIAK Bartłomiej Marek, 32, Bytom
4. MAŚLUCH Ewa, 52, Katowice
5. GRABOWSKI Dariusz Gloriusz, 20, Dąbrowa Górnicza
6. RUPALA Gaja Izabela, 24, Katowice

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. CABAN Renata Wiesława, 61, Gliwice
2. GZIK Marek Krzysztof, 47, Gliwice
3. BIEDA Halina Maria, 56, Bytom
4. EKKERT Lucyna Iwona, 67, Tarnowskie Góry
5. DEMCZUK Stanisław Wiesław, 59, Lubliniec
6. BIENIEK Marek Janusz, 52, Gliwice
7. NIERYCHŁO Ewa Anna, 38, Tąpkowice
8. STRASZAK Tomasz, 39, Gliwice
9. SZCZECHOWSKI Krzysztof Andrzej, 74, Katowice

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. WÓJCIK Krzysztof Stefan, 60, Bytom
2. PRZYBYLSKA-CZAJKOWSKA Barbara Ewa, 61, Tarnowskie Góry
3. ŁAPIŃSKI Janusz Henryk, 64, Gliwice
4. WITASIK Rafał Leszek, 49, Częstochowa
5. ZAGÓRSKA Jadwiga Franciszka, 68, Gliwice
6. FILIPEK Andrzej, 67, Radzionków
7. HOFMAN-DYNER Jolanta Maria, 58, Koty
8. SAMOTUS Teresa Grażyna, 61, Gliwice
9. JURECZKO Rafał Krzysztof, 37, Pietrzaki

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. KONIECZNY Maciej, 38, Gliwice
2. SŁANIA Barbara Joanna, 37, Bytom
3. MROZOWSKI Konrad, 24, Gliwice
4. STROKOWSKA Helena Zofia, 64, Gliwice
5. BEDNARZ Michał Piotr, 37, Tarnowskie Góry
6. MICHALSKA Dorota, 43, Gliwice
7. WRONA Artur, 32, Połomia

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. MILCZYŃSKI Cezary Kazimierz, 27, Gliwice
2. BŁASIŃSKI Bartłomiej Marek, 27, Bytom
3. MOŃKA Julianna Nikola, 21, Orzesze
4. NOWICKI Dariusz Edwin, 22, Rybnik
5. MORYC Bogusława Elżbieta, 22, Gliwice
6. SKIBA Joanna Gabriela, 24, Koszęcin
7. TOCZEK Grzegorz Stanisław, 44, Kamieniec

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. KARWOT Anna Zofia, 46, Chudów
2. TOMCZYK Andrzej Piotr, 64, Bytom
3. PŁONKA Jan Paweł, 66, Tarnowskie Góry
4. WOŁOSZYN Andrzej Marian, 68, Gliwice
5. SŁODCZYK Agnieszka Patrycja, 35, Bytom
6. BISZ Magdalena Joanna, 32, Kamieniec
7. JANUS Andrzej, 59, Toszek
8. WOŹNIAK-ŻAK Aleksandra Anna, 37, Miasteczko Śląskie
9. BINKOWSKI Adam Ryszard, 34, Koszęcin

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. TRUŚ Bartłomiej Marcin, 25, Gliwice
2. BEŚKA Wojciech Adam, 29, Gliwice
3. MICHNIK Mateusz Błażej, 18, Gliwice
4. DOMERADZKA Agata Katarzyna, 19, Gliwice
5. ANDRZEJEWSKI Bartłomiej, 32, Katowice
6. KUFEL Urszula Monika, 41, Katowice
7. BOMBA Michał Piotr, 21, Ruda Śląska
8. SIFCZYK Anna Barbara, 33, Gliwice

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy, 60, Bytom
2. KOWALSKI Bartłomiej Leszek, 27, Gliwice
3. KUBICA Józef Jan, 60, Tarnowskie Góry
4. OLSZEWSKI Tomasz Jan, 31, Tarnowskie Góry
5. KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria, 41, Ruda Śląska
6. ROJ Dominika Monika, 28, Draliny
7. KOCUREK Irena Maria, 64, Brynek
8. URBANIAK-LEŚNIAK Magdalena Patrycja, 31, Gliwice
9. ORDON Lesław Zbigniew, 53, Bytom

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. TRZASKA Stanisław Adrian, 42, Jaworzno
2. SOJKA Alicja Maria, 64, Będzin
3. JANIK Aneta Marzena, 39, Pyrzowice
4. KOWALÓWKA Zdzisław, 66, Bielsko-Biała
5. PATUCHA Bohdan, 72, Bielsko-Biała
6. CINA Elżbieta Barbara, 72, Dąbrowa Górnicza

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. PRZYBYLSKI Krzysztof, 59, Bytom
2. KONDRACIUK Danuta Grażyna, 64, Gliwice
3. SŁOMCZYŃSKI Andrzej Jerzy, 60, Orzech
4. ZARZYCKI Roman Zdzisław, 55, Tarnowskie Góry
5. ROJEK Andrzej Henryk, 61, Ciasna
6. BUCZYŃSKA Oliwia Ewa, 23, Radzionków
7. MITURA Katarzyna, 28, Kalety
8. MISIEWICZ Anna, 39, Katowice
9. SKOWROŃSKA Milena, 29, Knurów

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. SKUBAŁA Roland Krzysztof, 44, Pyskowice
2. KOLANKO Dionizy Piotr, 57, Gliwice
3. KLIMEK Henryk Stanisław, 64, Bytom
4. WÓJTOWICZ Dariusz Robert, 43, Pyskowice
5. SOBOLEWSKA Stefania Magdalena, 41, Gliwice
6. WIELGOSZ Bolesław Piotr, 47, Gliwice
7. WIDERSKA Agata Justyna, 41, Zabrze
8. BARTECKA Urszula Maria, 74, Chudów

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. KÖNIG Aleksander Jan, 35, Tarnowskie Góry
2. JANY Aniela Maria, 60, Tarnowskie Góry
3. LABURDA Jacek Wojciech, 56, Bytom
4. GRUDNIK Grzegorz Mariusz, 57, Gliwice
5. MACHULSKA Cecylia Zofia, 73, Tarnowskie Góry
6. SARKOWICZ Łukasz Jan, 42, Paniówki
7. GRYCHTOŁ Aneta Maria, 28, Gierałtowice
8. CYROŃ Marian Juliusz, 64, Lubliniec
9. MATHEJA Dorota Joanna, 51, Toszek

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
Numer na liście/Nazwisko i Imiona/Wiek/Miejsce zamieszkania
1. JANIK Marek Krzysztof, 45, Pyrzowice
2. BEDNAREK Anna Maria, 66, Jeleśnia
3. KOLIBAJ Jadwiga Olga, 76, Katowice
4. CZAPKOWICZ Marek Artur, 50, Tychy
5. GIZDOŃ Bogdan Leon, 60, Łaziska Górne

tagi: Lubliniec, wybory, powiat lubliniecki, wybory 2018, wybory samorządowe
2018-10-02 10:56:29 Lubliniec.Info

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Jan 2018-10-08, 20:19:25

Jeden z kandydatów do sejmiku śląskiego!
Na tej stronie prezentowany jest jeden z kandydatów z Lublińca i pow. lublinieckiego z listy nr 15 KW ŚPR - komitet Wyborczy Śląskiej Partii Regionalnej: https://www.facebook.com/Ślonzoki-Ziymi-Lublinieckyj-1480846755479457/ Warto na niego głosować!

  Zgłoś komentarz

wyborca 2018-10-05, 10:54:59

pytanie
Czy kandydaci z Lublińca i okolic zamierzają spotkać się z wyborcami, żeby się przedstawić i przedstawić swoje plany i zamierzenia ?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x