FESTYN W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W sobotnie piękne i słoneczne przedpołudnie, 29 września, odbył się I Festyn Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublińcu. W organizację naszego szkolnego święta zaangażowały się wszystkie grupy związane ze szkołą, czyli uczniowie , rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz chętni, którzy wsparli nas materialną pomocą.

Na czterogodzinna imprezę zaplanowanych zostało wiele atrakcji w wykonaniu naszych uczniów, jak również zaproszonych gości. Wśród atrakcji znalazły się: występy naszych uczniów, gry i zabawy dla młodszych dzieci zaplanowane przez nauczycieli WF-u i pań ze świetlicy, gościnnie również obserwowaliśmy pokazy pierwszej pomocy oraz występ-symulację w wykonaniu Stowarzyszenia RedLine na rzecz Obronności Kraju. Pokaz prezentował zachowania na wypadek ataku z bronią w ręce. Najmłodsi mogli się również cieszyć dmuchanym zamkiem oraz wozem strażackim. Najwięcej emocji wzbudziła licytacja tortu, który się sprzedał za ponad 500 złotych. Dzieci z pomalowanymi buziami mogły zrobić sobie zdjecie w szkolnej fotobudce. Pod gołym niebem w promieniach słońca , rodzice i dzieci, nauczyciele, dyrekcja i inni pracownicy szkoły spędzili fantastyczne sobotnie przedpołudnie, podczas którego wiele osób mogło się lepiej poznać i zintegrować. Oczywiście , jak na każdym festynie, imprezie towarzyszyła bogata oferta gastronomiczna. Na straganach były przeróżne ciasta, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, kiełbasa z grilla, grochówka, kawa, herbata i inne napoje. Dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców, która prężnie uczestniczy w życiu szkoły, aby naszym uczniom było coraz lepiej. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasta, uczniom za pomoc techniczną i występy oraz sponsorom, wśród których znaleźli się : Burmistrz Miasta Lublińca-Edward Maniura, Eurobox Polska Sp. z o.o. Dunapack Eurobox Packaging, Łubowski Piekarnia Cukiernia-Beata i Michał Łubowscy, Piekarnia Ciastkarnia „Łubowski” Magdalena i Janusz Chyra, Rada Rodziców SP2, Muffinek - Barbara Emirska. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, aktywność i hojność podczas zakupu ciast, napojów i licytacji tortu. Do zobaczenia na następnym festynie !

tagi: Szkoła Podstawowa nr 2
2018-10-04 15:18:14 Szkoła Podstawowa nr 2 - Partner Lubliniec.Info

Galeria: FESTYN W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x