Reklama Lubliniec Info

Włamywacze altanek zatrzymani

Lublinieccy kryminalni zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o włamania do altanek na terenie ogródków działkowych. Stróże prawa odzyskali skradzione przedmioty i ustalają teraz, czy ostatnie włamania to jedyne przestępstwa na koncie zatrzymanych. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator.

Od kilkunastu dni lublinieccy policjanci poszukiwali sprawców włamań do altanek znajdujących się na terenie ogródków działkowych w Lublińcu. Kryminalni zabezpieczyli pozostawione na miejscach zdarzeń ślady i rozpytali świadków. Zebrany materiał pozwolił na „namierzenie” i zatrzymanie złodziei, którymi okazali się dwaj mieszkańcy Lublińca w wieku 18 i 17 lat. W nocy z poniedziałku na wtorek włamywacze wpadli w ręce stróżów prawa w rejonie ulicy Częstochowskiej. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Śledczy odzyskali skradzione z altanek elektryczne narzędzia ogrodnicze. Włamywacze usłyszeli zarzuty i o ich dalszym losie zdecyduje prokurator. Grozi im 10 lat więzienia.

tagi: Policja, Lubliniec, powiat lubliniecki
2018-10-12 10:40:18 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x