Wynajem dźwigów w Katowicach i okolicach

Ciężkie dźwigi są niezbędne wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeniesienie ładunku lub konstrukcji o znacznej masie. Wykorzystuje się je w budownictwie infrastrukturalnym do podnoszenia przęseł mostów, wiaduktów lub całych konstrukcji inżynierskich.Pracują również przy demontażu fragmentów drogi i robotach przygotowawczych. Często korzystają z nich specjaliści od budownictwa przemysłowego. Wiele hal nie mogłoby powstać gdyby nie nasze ciężkie dźwigi. Katowice, Libliniec, Tychy, Kraków - to tylko wybrane z lokalizacji. F.U.S.U.B. Sołtys może się pochwalić realizacjami nie tylko w całej Polsce, ale również w Europie.

Nasze dźwigi są wynajmowane do wielu specjalistycznych zadań

Żurawie samojezdne wykorzystuje się także w sektorze energetycznym. Tutaj do ich głównych zadań należy montaż elementów hal, suwnic, kotłów oraz demontaż niepotrzebnego już sprzętu.

Działania te są o tyle trudne, że wykonuje się je najczęściej na terenie zakładów, pod dachem. To utrudnia pracę operatora dźwigu i często chowa w zanadrzu niespodzianki, których nie można było się spodziewać na etapie przyjmowania zlecenia. Dlatego tak ważnym elementem każdej realizacji jest plan podnoszenia.

Plan podnoszenia jest dokumentem, w którym dokładnie rozpisuje się pracę dźwigu. Przy jego tworzeniu uwzględniane są parametry ładunku, miejsce w którym będzie pracował ciężki żuraw oraz bezpośrednia okolica.

Celem planu jest minimalizacja ryzyka niepowodzenia i stworzenie takiej procedury, która zapewni najlepszy efekt. Tym bardziej że w przypadku żurawi samojezdnych trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

Ciężki dźwig musi bowiem być tak posadowiony by zapewnić stabilność, przy jednoczesnym zachowaniu wystarczającej przestrzeni do pracy. Niejednokrotnie operator manewruje wysięgnikiem z dokładnością do kilkunastu, kilkudziesięciu centymetrów, uważając by nie uszkodzić okolicznych elementów konstrukcyjnych.

Specjaliści w dźwiganiu

Ta wyjątkowa precyzja jest możliwa dzięki doświadczeniu i praktyce w obsłudze żurawia. Równie wymagające jest podnoszenie na dwa dźwigi.

Katowice inne miasta, w których istnieje gęsta zabudowa, wymuszają takie prace - na wąskich uliczkach duży sprzęt po prostu się nie mieści. Firma F.U.S.U.B Sołtys ma w swoim portfolio również takie zlecenia - wszystkie zakończone sukcesem.

Dlaczego nasz dźwigi?

Jeżeli szukają Państwo doświadczonych operatorów ciężkich dźwigów i chcą wynająć żurawie samojezdne do swoich potrzeb, serdecznie zapraszamy do F.U.S.U.B Sołtys! Realizujemy zlecenie niestandardowe, trudne i wymagające doświadczenia i profesjonalizmu.

Dźwigi Sołtys - gdzie znajduje się nasza baza?

Wynajem dźwigów w Katowicach - FUSUB Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org
WWW: https://dzwigi.org

tagi:
2018-10-23 07:34:41

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x