II miejsce dla ELHAND TRANSFORMATORY w Konkursie „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej”

Miło nam poinformować, że lubliniecka firma ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o. zajęła drugie miejsce w XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej”. Organizatorem konkursu był Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, a do finału etapu regionalnego zakwalifikowało się 17 pracodawców z województwa śląskiego. 

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 października br. w na scenie „Malarni” Teatru Śląskiego w Katowicach statuetkę zwycięstwa w kategorii – zakład pracy od 51 do 250 osób odebrał w imieniu firmy Elhand – Mistrz Produkcji Pan Marek Lech (na zdjęciu).

Oprócz faktu, że nagroda ta wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy to jednocześnie udział w konkursie jest dowodem na to, że kwestie stanu bezpieczeństwa zdrowia, życia pracowników oraz higieny pracy są jednym z priorytetów firmy.

tagi:
2018-10-23 07:34:41

Galeria: II miejsce dla ELHAND TRANSFORMATORY w Konkursie „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej”

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Pracownik 2018-10-24, 12:06:04

Nie wiem skąd Gość posiada takie informacje, ale nieco mijają się z prawdą. Firma w przeciągu ostatniego roku zwiększyła zatrudnienie o blisko 30% i cieszy się dobrą opinią wśród osób aplikujących o pracę, wśród osób nią zainteresowanych z zewnątrz, a także pracowników innych firm. Dodam, że na tle innych pracodawców w Lublińcu warunki pracy tutaj, płace oraz oprawa socjalna są na wysokim poziomie. Dlatego zadziwia mnie powyższy komentarz.

  Zgłoś komentarz

Gość 2018-10-24, 07:10:03

Firma Elhand dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, jednak nie dba o samych pracowników. Zarobki w firmie są niestety tak niskie i upokarzające, że ludzie się zwalniają... Słyszałem, że firma chce się rozbudować a na dzień dzisiejszy nie mają rąk do pracy, ponieważ nie dbają o to co mają. Zarobki są śmiesznie małe i każdy kto ma możliwość pracy w innej firmie-wybiera niestety inną firmę. Firmie Elhand gratulujemy nagrody, jednakże warto zastanowić się nad zadbanie o bezpieczeństwo finansowe już wyszkolonych i pracujących pracowników a tym samym o pozyskanie "nowych rąk" do pracy.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x