Kolizja na DK11 w Kokotku - zdjęcia

Do groźnej kolizji doszło w sobotę na drodze nr 11 w Kokotku. Na skutek zderzenia trzech pojazdów, droga była zablokowana ponad godzinę. Policjanci wyznaczyli objazdy. Stróże prawa apelują o ostrożność.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed 16.00 na drodze nr 11 w Lublińcu. Na łuku drogi kierujący renault 55-latek wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z volkswagenem i dostawczym iveco. Na szczęście, pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów - nikomu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Do czasu usunięcia skutków zdarzenia policjanci wyznaczyli objazdy.

Mundurowi apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Panująca aura nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Opady deszczu, zalegające w wielu miejscach mokre liście i duże zachmurzenie powodują, że wielu miejscach na drogach może być niebezpiecznie.

tagi:
2018-10-29 08:57:23 KPP Lubliniec

Galeria: Kolizja dk11 kokotek

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x