Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

W najbliższy czwartek rozpoczyna się listopad. W związku ze świętem Wszystkich Świętych, które przypada na pierwszy dzień listopada tradycyjnie nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu w rejonach lublinieckich cmentarzy. Dodamy w skrócie, że w porównaniu do zeszłych lat tymczasowa organizacja ruchu nie uległa modyfikacji. Zamieszczamy szczegółowy opis zmian wraz z informacją gdzie będzie można bezpiecznie zaparkować swój samochód, ponieważ miejsc parkingowych przybędzie.

Cmentarz parafialny przy ul. Plebiscytowej, wjazd od ul. Powstańców Śl.
Cmentarz znajduje się pomiędzy ulicami Plebiscytową, Cmentarną i Powstańców Śląskich. W czasie dni świątecznych zostaną wyznaczone miejsca parkingowe na ulicach: Cmentarnej, Szaforza, Plebiscytowej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Paderewskiego do ul. Nowej), Dworcowej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Plebiscytową do ul. K. Miarki). Z tego względu wprowadzone zostaną zmiany w zakresie dopuszczonych kierunków jazdy:
- ul. Cmentarna, na co dzień dwukierunkowa, stanie się jednokierunkowa od ul. Powstańców Śl. do ul. Plebiscytowej
- ul. Plebiscytowa na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Cmentarnej, na co dzień dwukierunkowa, będzie jednokierunkowa od skrzyżowania z ul. Cmentarną do skrzyżowania z ul. Paderewskiego

Cmentarz komunalny przy ul. Spokojnej, wjazd od ul. Skłodowskiej-Curie, wyjazd ul. Cyrana
Cmentarz znajduje się w części zachodniej miasta. Dojazd do cmentarza odbywać się będzie od ul. M. Skłodowskiej ulicą Spokojną. Na czas trwania świąt ulica Spokojna stanie się drogą jednokierunkową; wyjazd z cmentarza odbywać się będzie ul. Cyrana. Cmentarz posiada wyznaczony parking.

Całość zmian w organizacji ruchu będzie miała odniesienie w ustawionym oznakowaniu pionowym. W punktach węzłowych przy cmentarzu ustawione zostaną patrole Policji i Straży Miejskiej w celu zabezpieczenia bezpieczeństwa ruchu oraz osób przychodzących na cmentarz.


Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać przy cmentarzu parafialnym i komunalnym od dnia 31.10.2017 r. (środa) od godz. 9:00 do dnia 02.11.2017 r. (piątek) do godz. 10:00.

tagi:
2018-10-29 10:27:18 na pods. UM Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x