Podczas Lublinieckiego Orszaku Trzech Króli może wziąć udział wielbłąd!

Już dzisiaj zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia. Mimo, że do wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, to rozpoczęły się przygotowania. Jest szansa, aby za niespełna dwa miesiące w lublinieckim pochodzie mógł wziąć udział żywy wielbłąd! Wszystko jednak zależy... od mieszkańców.

Fundacja Orszak Trzech Króli, będąca marketingowym organizatorem orszaków w całym kraju zorganizowała konkurs "Głosuj na wielbłąda". Miejscowość, która w internetowym głosowaniu zbierze największą ilość głosów otrzyma nagrodę specjalną. Jest nią udział w lokalnym orszaku wielbłąda bez ponoszenia kosztów. Dodatkowo po uzyskaniu progów głosowych miejscowości otrzymają dodatkowe korony, które rozdawane są dla uczestników orszaku.

Jak głosować? Wystarczy na stronie organizatora (tutaj) podać miejscowość (w naszym przypadku oczywiście Lubliniec) i adres e-mail. Na skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z zatwierdzeniem swojej decyzji. Głos można oddać tylko raz. Konkurs trwa do 30 listopada godz. 12:00.

Nagrody w konkursie:

I miejsce – wizyta wielbłąda
II miejsce – 3.000 czekoladek
III miejsce – 2.000 czekoladek

Miejscowości, które uzyskają ponad 400 ważnych głosów, otrzymają 400 dodatkowych koron; miejscowości, które otrzymają ponad 800 ważnych głosów, otrzymają 800 dodatkowych koron; miejscowości, które otrzymają ponad 1200 ważnych głosów, otrzymają 1200 dodatkowych koron itd.

tagi:
2018-11-16 09:53:13

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
M.M 2018-11-19, 08:14:08

Wielbłąd
Czyż to nie jest podobne, jak więzienie zwierząt egzotycznych w cyrku? Protestuję, Polska to nie jest naturalne środowisko Wielbłądów.

  Zgłoś komentarz

Wielbłąd 2018-11-19, 07:40:37

Równie dobrze można powiedzieć, czemu np. koty czy psy są stresowane na różnego rodzaju wystawach po naszym kraju czy świecie. Rozumiem dobro zwierząt (wszystkich gatunków), ale nie traktujcie wszystkich opiekunów za tyranów, którzy znęcają się nad zwierzęciem. Jeśli widzicie taką sytuację, trzeba to zgłosić do odpowiedniej instytucji.

  Zgłoś komentarz

czytelniczka portalu 2018-11-18, 22:38:52

Proponuję zostawić zwierzaka w spokoju. Dlaczego mamy stresować zwierzę podróżą do Lublińca i udziałem w orszaku?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x