Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Lublińcu

Dr Adam Bodnar wraz z Urzędem Miasta Lubliniec oraz Przedszkolem Miejskim nr 2 zapraszają na otwarte spotkanie w Lublińcu, które odbędzie się we wtorek 27 listopada w godzi. 17:30-19:30 w Przedszkolu Miejskim nr 2.

Kiedy?
27 listopada 2018 r. (wtorek), godz. 17.30-19.30

Gdzie?
Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Sądowa 9A

Dla kogo i po co?
Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju.
Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Na czym polega spotkanie?
Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

Przykładowe zdjęcie jednego ze spotkań RPO z organizacjami społecznymi

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?
Spotkanie jest otwarte i bezpłatne więc wystarczy na nie przyjść. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie udziału. Jednak ułatwia nam ono organizację i przygotowanie merytoryczne spotkania. Dlatego zachęcamy Państwa do wcześniejszego pisemnego zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub maila zagadnień dotyczących naruszania praw człowieka lub lokalnych problemów i spraw.

Link do formularza:
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/spotkania-regionalne-rpo-na-Slasku

Kontakt i zgłoszenia:
mailowy: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl
telefoniczny: (22) 55 17 989

tagi:
2018-11-16 11:54:08

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x