Jazzowy koncert Macieja Zakościelnego z zespołem

Wyjątkowy będzie wieczór 8 grudnia 2018 roku o godz. 17:30, w którym to mieszkańcy Lublińca zostaną zaproszeni na wyjątkowy koncert jazzowy. Szczególność tego wydarzenia wynika z dwóch powodów, pierwszy to fakt, że na scenie pojawi się znany nam z dużego i małego ekranu aktor Maciej Zakościelny, tym razem śpiewający dla publiczności, a drugi powód to cel, dla którego koncert się odbędzie.

Zapraszający na to wydarzenie: lubliniecka firma Makpol Recykling, Urząd Miejski oraz Miejski Dom Kultury, organizują je na rzecz lubliniczanki Grażyny Matuszek. Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów oraz ze zbiórki pieniędzy zorganizowanej podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz fundacji „Kawałek nieba” w celu opłacenia szkolenia psa przewodnika dla pani Grażyny, która od 6. roku życia jest niewidoma. Dodajmy, że zdjęcie portretowe bohaterki tego wieczoru wraz z ukochanym, odchodzącym niebawem ze służby psem Scooby, jest częścią wystawy fotografii prezentowanej w holu lublinieckiego MDK.

Zachęcamy do udziału w koncercie oraz kweście na rzecz fundacji, a wędrując przez hol MDK rzućmy okiem na zdjęcia wokół i znajdźmy wśród nich piękny portret psa przewodnika oraz jego pani.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia:
- przez Internet (tutaj)
- w kasie MDK od godz. 15:00

tagi: Koncert, Lubliniec
2018-11-26 08:22:09

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x