Uderzył w słup linii energetycznej

Uderzył w słup linii energetycznej

03.12.2018 8:15
Czytanie treści strony dostępne

W dniu 29 listopada ok. godziny 17:40 28-letni mieszkaniec Sierakowa Śląskiego, kierując pojazdem Audi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w słup linii energetycznej. Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, a skutkiem poważnie uszkodzony pojazd kierującego, zniszczony słup elektryczny oraz czasowo wstrzymany ruch na drodze krajowej nr 11.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, którego wynik okazał się negatywny, lecz w toku dalszych czynności okazało się, iż sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania. Wobec powyższego uszkodzony pojazd sprawcy został odholowany na lawecie a jego kierujący został ukarany mandatem karnym.

Galeria: Uderzył w słup linii energetycznej

Zobacz całą galerię

Komentarze

Kafar 2018-12-04, 00:09:52
Zgłoś
Danielo
Pochwal się jakiego ty masz składaka ;)
daniel 2018-12-03, 15:51:49
Zgłoś
Szroty z niemiec
jednego szrota mniej na drodze. Brawo!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu