Uderzył w słup linii energetycznej

W dniu 29 listopada ok. godziny 17:40 28-letni mieszkaniec Sierakowa Śląskiego, kierując pojazdem Audi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w słup linii energetycznej. Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, a skutkiem poważnie uszkodzony pojazd kierującego, zniszczony słup elektryczny oraz czasowo wstrzymany ruch na drodze krajowej nr 11.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, którego wynik okazał się negatywny, lecz w toku dalszych czynności okazało się, iż sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania. Wobec powyższego uszkodzony pojazd sprawcy został odholowany na lawecie a jego kierujący został ukarany mandatem karnym.

tagi: Wypadek, Policja, powiat lubliniecki, Sieraków
2018-12-03 08:15:59

Galeria: Uderzył w słup linii energetycznej

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Kafar 2018-12-04, 00:09:52

Danielo
Pochwal się jakiego ty masz składaka ;)

  Zgłoś komentarz

daniel 2018-12-03, 15:51:49

Szroty z niemiec
jednego szrota mniej na drodze. Brawo!

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x