Wpadł pod pociąg na stacji kolejowej

W dniu 28.11.2018r., krótko po godzinie 15 na peronie stacji kolejowej w Sierakowie Śląskim doszło do dramatycznego wydarzenia. 55 letni mieszkaniec Bytomia podczas próby wejścia do odjeżdżającego pociągu relacji Wrocław – Lubliniec, wpadł pomiędzy skrajnię peronu a ostatni wagon pociągu.

Szczęśliwie zdarzenie zostało zauważone przez obsługę pociągu, która niezwłocznie powiadomiła służby.

Na miejsce skierowani zostali pełniący służbę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu oraz Dzielnicowy Sierakowa Śląskiego oraz strażacy OSP Sieraków Śląski, JRG Lubliniec i Zespół Pogotowia Ratunkowego.

Lublinieccy policjanci po przybyciu i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które dało wynik ponad 2 promili.

Następnie poszkodowany został odwieziony do szpitala przez karetkę pogotowia, a lublinieccy policjanci w tej sprawie prowadzą dalsze ustalenia i czynności.

tagi:
2018-12-04 09:26:20 KPP Lubliniec

Galeria: Wpadł pod pociąg Sieraków

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x