Wypadek w Woźnikach

W dniu 09.12.2018r. krótko po godzinie 4 rano oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na nowo budowanym odcinku autostrady A 1 w rejonie Woźnik.

Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci Komisariatu Policji w Woźnikach a także funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zastali kompletnie rozbity samochód osobowy VW Vento, którym jak ustalili poruszali się dwaj młodzi mężczyźni – obywatele Ukrainy. Prawdopodobną przyczyną zaistniałego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego kierujący VW utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w elementy zabezpieczające autostrady. W wypadku poszkodowany został 21 letni kierujący pojazdem, który został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Drugi uczestnik tego zdarzenia 22 letni mężczyzna nie odniósł obrażeń. Został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem ponad 1 promila.
Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

tagi:
2018-12-10 14:37:55 KPP Lubliniec

Galeria: Wypadek w Woźnikach 9.12.18

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x