Komedia „Być jak John L.” - drugi spektakl

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na komedię "Być jak John L.” w dniu 14 lutego 2019 roku o godz. 18:00 i 20:30, z czego pozostały do nabycia bilety na drugi występ o godz. 20:30.

Wyjątkowe wydarzenie! Na deskach lublinieckiej sceny w komedii katowickiego teatru Old Timers Garage Agnieszka Raj-Kubat i Piotr Charczuk.

Miejsce: sala widowiskowa MDK

Bilety: 25 zł

Sprzedaż biletów:
- przez Internet (tutaj)
- w kasie MDK.

„Gdzieś w Polsce, w małym, spokojnym miasteczku życie płynie sennie i niespiesznie jak niegdyś rzeka Narewka w Puszczy Białowieskiej. Jednak już za chwilę, dla wielu jego mieszkańców rozpocznie się trudny i emocjonujący czas. Czas politycznych wyborów.
Czy Irena Kwaśna-Cytryna ponownie zostanie burmistrzem? Jak jej mąż Jan poradzi sobie z presją i segregacją śmieci? Czy John Lennon może zmienić oblicze polityki? Na te i wiele innych ważnych i poważnych pytań spróbujemy odpowiedzieć w trochę mniej poważnej, prawdziwie polskiej komedii „Być jak John L.”

Scenariusz: Marek Pituch
Reżyseria i teksty piosenek: Piotr Charczuk
Scenografia: Adam Grządziel
Kierownictwo muzyczne: Szymon Suchoń

Występują:
Agnieszka Raj – Kubat
Piotr Charczuk

Zespół muzyczny: Kamil Gojowy - baryton, Kordian Gojowy - puzon, Marcin Melcher - trąbka, Szymon Milej - alt

tagi: Kultura, Lubliniec, powiat lubliniecki
2019-01-21 09:19:49 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x