[ZDJĘCIA] Fit Walentynki dla Mikołaja

Dnia 2 lutego w hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu odbyły się Fit Walentynki, które organizowane były dla Mikołajka ze Strzebinia, który zmaga się z nowotworem oka (siatkówczakiem).

 

Wydarzenie rozpoczęło się wraz z występem grupy akrobatycznej z SP1 Lubliniec. Następnie odbyła się seria treningów. Na początek rozgrzewka z Fitmafią, prowadzona przez Agnieszkę Bregułę. W następnej kolejności odbyła się tabata, prowadzona przez Agnieszkę Kondracką, a zaraz po tym trening funkcjonalny w parach. W międzyczasie uczestnicy, mieli możliwość skosztowania zdrowych przysmaków przygotowanych przez ActiV Box - catering dietetyczny oraz smakołyków dostarczonych przez Piekarnię Ciastkarnię Łubowski. Na sali ćwiczeń były prowadzone zajęcia dla dzieci. Można było skorzystać też z możliwości masażu. Na koniec imprezy, odbyło się losowanie nagród. Wszyscy uczestnicy spędzili aktywnie czas, przy okazji działając w szczytnym celu oraz dbając o swoje zdrowie.

Hanna Bukalska

tagi:
2019-02-04 11:46:32 Hanna Bukalska

Galeria: Fit Walentynki dla Mikołaja

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Sportowiec 2019-02-07, 13:22:52

świetna impreza!

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x