Festyn charytatywny zebrał ponad 17 tys. zł!

W niedzielę, 3 lutego, Szkoła Podstawowa "Naukowa Wyspa" z Koszęcina zorganizowała festyn charytatywny połączony ze zbiórką pieniędzy na rzecz Mikusia Rozrabiaki. Mikołaj Smol to trzyletni mieszkaniec Strzebinia, który cierpi na nowotwór złośliwy zwany siatkówczakiem. Tego dnia Dom Kultury w Strzebiniu zgromadził setki mieszkańców naszej gminy oraz dalszych okolic. Wielkim zaangażowaniem wykazali się szczególnie dzieci występujące na deskach sceny DK, rodzice, którzy podczas festynu czuwali nad wszystkim, sponsorzy i darczyńcy, dzięki którym było można nabyć niesamowite upominki.

Na deskach Domu Kultury w Strzebiniu można było zobaczyć uczniów Szkoły Podstawowej "Naukowa Wyspa", przedszkolaków z Przedszkola u Cioci Mariolki, artystów z Domu Kultury w Strzebinia, uczniów SP w Strzebiniu oraz Przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Strzebiniu.
Wszyscy mieliśmy otwarte serca na potrzebę drugiego człowieka.
Dzięki temu udało nam się zebrać niesamowitą kwotę 17.481,36!

Za wszystkie dary serca, za każdy gest dobroci, serdecznie dziękujemy

tagi:
2019-02-05 12:49:46 nadesłane: K. B.

Galeria: Festyn charytatywny zebrał ponad 17 tys. zł!

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Koszęcin 2019-02-07, 13:21:18

Jak na tak małą miejscowość to na prawdę duży wynik

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x