V Lubliniecka Gala „Być Kobietą” - koncert Roberta Janowskiego

Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza wszystkie lublińczanki na V Lubliniecką Galę „Być Kobietą”. Wydarzenie odbędzie się 13 marca 2019 roku o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wstęp wolny.

W programie:
Wernisaż wystawy plakatów pt.: „Prawa kobiet = Prawa człowieka”. Jest to wystawa plakatów dotyczących obrony praw kobiet ze zbiorów Elizabeth Resnick, Profesor projektowania graficznego, Massachusetts College of Art and Design w USA. Plakaty twórców grafiki z całego świata poprzez język sztuki propagują równouprawnienie kobiet i ich uczestnictwo w życiu społecznym.

Wykład Ewy Kustwan-Mróz „Tyle mam na głowie, że skończę na połowie - czyli jak być współczesną kobietą”. Pani Ewa gościć będzie u nas już po raz drugi, jest psychologiem z 26 letnim doświadczeniem. W swojej pracy zajmuje się m.in.: problematyką zdolności i kreatywności, jest autorką warsztatów z obszaru rozwoju osobistego, poszukiwania własnych zasobów. Współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi. Na co dzień pracuje w Regionalnym Ośrodku Metodyczno-Edukacyjnym Metis w Katowicach.

Spotkanie z trenerem personalnym Fitness Clubu X-KINETIC

Wręczenie Nagrody Specjalnej „Kapelusza Edyty 2019”

Koncert Roberta Janowskiego, który od ponad 20 lat gościł na ekranach milionów telewidzów jako prezenter uwielbianego przez polską publiczność programu rozrywkowego „Jaka to melodia?”. Artysta zaprezentuje autorskie utwory jak i znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej.

/aktualizacja:

Impreza w pierwotnym terminie miała odbyć się 6 marca. W związku z przypadającym w tym dniu popielcem, wydarzenie zostało przesunięte na 13 marca.

tagi:
2019-02-20 10:04:47

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x