Gdzie kupić Paysafecard?

Znasz już paysafecard? To prawdziwa rewolucja w płatnościach online – nie wymaga zakładania rachunku w banku. Poznaj rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest paysafecard! Dowiedz się, gdzie kupić paysafecard i na czym polega ten system.

Czym jest paysafecard?

Paysafecard (w skrócie po prostu PSC) to innowacyjny i w pełni bezpieczny system płatności w sieci, który w swoim działaniu i strukturze przypomina pre-paid. Najpierw w jednym z tysięcy punktów musisz nabyć kupon paysafecard. Doładowanie, które się na nim znajduje, ma przypisany unikatowy kod PIN – uprawnia Cię on do zakupu produktów i usług przez Internet. Ten rodzaj płatności ceniony jest przede wszystkim za możliwość zachowania prywatności oraz bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Jeśli jesteś zainteresowany bezpieczną formą dokonywania zakupów przez Internet, dowiedz się, gdzie kupić paysafecard i jak z niego korzystać.

Gdzie kupić paysafecard?

Paysafecard jest usługą bardzo łatwo dostępną, choć z pewnością wiele osób wciąż o niej nie słyszało. Wystarczy podkreślić, że unikalne kody do płatności w sieci można kupić w setkach tysięcy punktów handlowych na całym świecie. Są to m.in. supermarkety, sklepy z elektroniką, stacje benzynowe, a od niedawna również sklepy spożywcze Żabka – to znaczne udogodnienie dla zwolenników paysafecard. W Żabce, która znajduje się blisko domu, można w każdej chwili zaopatrzyć się w te kupony do bezpiecznych internetowych transakcji. To także świetny sposób na to, by wypróbować tę formę płatności po raz pierwszy. Dlatego też nie musisz długo zastanawiać się, gdzie kupić paysafecard!

Kupon z kodem PIN

Na każdym kuponie umieszczony jest specjalny kod PIN o długości 16 znaków. Ten ciąg cyfr jest unikalny i to za jego pomocą można dokonać płatności w Internecie. Wystarczy wpisać PIN w odpowiednim miejscu, aby w ten sposób wykorzystać zapisane środki. Należy jednak pamiętać o tym, że przy pojedynczej transakcji można skorzystać z maksymalnie 10 kodów paysafecard. Doładowanie, które nie zostanie wykorzystane, pozostaje na koncie i można użyć go przy kolejnych zakupach. W sklepach dostępne są następujące wartości paysafecard: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 300 zł. Dzięki temu każdy będzie mógł dostosować kupon do swoich potrzeb i wysokości rachunku za zakupy.

Paysafecard w Żabce

Z paysafecard można skorzystać w bardzo szeroki sposób. Dzięki unikalnym kodom PIN możesz zapłacić za zakupy w sklepach internetowych lub serwisach online, za gry czy aplikacje oraz uzyskać dostęp do dodatkowych usług. A to wciąż nie wszystkie zalety paysafecard. W Żabce kupisz kupony, które dodatkowo zapewnią Ci najwyższe bezpieczeństwo transakcji. Do wykonywania płatności nie musisz podawać swoich danych!

Do tej pory, aby kupić coś w Internecie, niezbędne było posiadanie własnego rachunku bankowego. Wszystko zmieniło się z chwilą powstania paysafecard. Doładowanie, które dostępne jest na kuponie, pozwala na dokonywanie płatności online bez podawania danych konta. To ukłon także w stronę osób, które chcą te dane zachować w pełnej poufności. Paysafecard to świetne udogodnienie, z którego z pewnością warto korzystać – wystarczy nabyć kupon z kodem paysafecard w Żabce podczas najbliższych zakupów.

tagi:
2019-02-26 16:49:59

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x