Jawornica chce „Być Razem”

Jawornica jest niewielką miejscowością, ale tętni życiem. Jednoczą się tam ludzie, którzy chcą działać na rzecz innych. Organizują oni wiele ciekawych akcji dla lokalnej społeczności i gości z sąsiednich miejscowości. Przykładem takich działań były zajęcia odbywające się w czasie ferii zimowych.

 Program obejmował bal karnawałowy z animacjami Piotra Pasiaka i watą cukrową Mariusza Pietruszki, zajęcia taneczno-ruchowe z elementami zumby i akrobatyki prowadzone przez Iwonę Płuciennik, a także popołudnie z grami planszowymi oraz zajęcia plastyczno-techniczne, podczas których dzieci i młodzież wykonywała odlewy gipsowe i kartki okolicznościowe pod kierunkiem Iwony Ślezionej-Plwago, a rodzice pracowali techniką decoupage z Agnieszką Kosiak. Dzieci i dorośli mogli zawsze liczyć na dobrą zabawę i poczęstunek. Spotkania, które organizowano w dawnej szkole, cieszyły się bardzo dużą popularnością. Zajęcia były nieodpłatne, odbywały się dzięki wsparciu Sołectwa Jawornica i GKRPA w Kochanowicach. Animatorzy i instruktorzy pracowali bez wynagrodzenia. Organizatorem tych miłych ferii była grupa pań, które zakładają Stowarzyszenie Być Razem. Na ten moment dopełniają wszelkich formalności, ale już działają i są pełne pozytywnej energii. Najważniejsza jest dla nich rodzina i wspólne spędzanie czasu. W Jawornicy już od dawna dobrze się dzieje właśnie dzięki jej mieszkańcom i przyjaciołom z sąsiednich miejscowości.

tagi:
2019-02-27 11:20:51 nadesłane A.T.

Galeria: Jawornica chce „Być Razem”

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x