Reklama Lubliniec Info

Wybierz lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach jako prezent na Dzień Kobiet!

Chcesz podarować wyjątkowy upominek na Dzień Kobiet? W takim przypadku pomyśl o locie w tunelu aerodynamicznym! Dzień Kobiet już 8 marca. To właśnie tego dnia kobiety otrzymują od bliskich rożne upominki. Tradycyjnie to kwiaty lub czekoladki, ale możemy wręczyć także coś innego, na przykład lot w aerotunelu znajdującym się w Katowicach. Czym dokładnie jest tunel aerodynamiczny i dlaczego warto wybrać to jako upominek?

Tunel aerodynamiczny – jak lot w przestworzach

Wiele osób kojarzy tunele aerodynamiczne z samolotami lub samochodami, w których bada się ich aerodynamiczną konstrukcję. Nie jest to jednak wyłączne zastosowanie aerotuneli.

Pionowy tunel aerodynamiczny tworzy idealne warunki do lotów – silne strugi powietrza mogą wtedy spowodować podniesienie ciała człowieka w górę i dać efekt podobny do spadania w przestworzach.

Początkowo z tunelu aerodynamicznych korzystali spadochroniarze jako element szkolenia spadochroniarskiego. Teraz są one udostępnione dla każdego, kto chciałby przeżyć niezwykłą przygodę!

 

Kto może wziąć udział w locie w tunelu aerodynamicznym?

Dużą zaletą tuneli aerodynamicznych jest ich łatwa dostępność. Aby wziąć udział w locie, nie trzeba specjalnego przygotowania, na przykład czasochłonnego szkolenia czy badań lekarskich.

Tunel aerodynamiczny to kapitalna rozrywka zarówno dla starszych, jak i dla młodszych – również dla kilkulatków. Podczas lotu w tunelu przez cały czas jesteśmy pod opieką instruktora, który jest gotowy do pomocy, a także dba o nasze bezpieczeństwo.

Jeżeli osoba zainteresowana lotem nie posiada żadnych specyficznych przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportów, będzie mogła także wziąć udział w locie w aerotunelu.

 

Krok po kroku – lot w tunelu aerodynamicznym

Aby polatać w tunelu aerodynamicznym, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową firmy oferującej loty, aby tam wybrać dla siebie termin i opłacić atrakcję.

Jeżeli chcemy, aby tunel aerodynamiczny był prezentem, na przykład z okazji Dnia Kobiet, wtedy możemy zakupić voucher upominkowy. To rodzaj zaproszenia, które pozwala obdarowanej osobie na samodzielne wybranie najbardziej dogodnego dla niej terminu. Voucher możemy wykupić zarówno przez internet, jak również stacjonarnie – w formie eleganckiego zaproszenia w kopercie.

Następnie o wyznaczonej godzinie musimy stawić się w budynku, w którym mieści się tunel aerodynamiczny. Na miejscu odbieramy odpowiednie wyposażenie – dopasowany kombinezon oraz kask i gogle, a także zatyczki do uszu, ponieważ wewnątrz tunelu jest bardzo głośno. Potem bierzemy udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, który informuj nas o tym, jak należy postępować podczas lotu.

Po tych przygotowaniach uczestnicy lotu wchodzą do specjalnej śluzy i czekają na swoją kolej na lot w tunelu aerodynamicznym. Czas trwania pojedynczego lotu to 1,5 minuty, natomiast najczęściej loty oferowane są jako 3-minutow pakiety. Oczywiście, jeśli chcemy, możemy wykupić także dłuższy lot, ale 3 minuty to sprawdzony wybór na początek przygody z aerotunelem.

Nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo – przez cały czas przebywamy w tunelu pod okiem instruktora, który pokazuje, jak przybrać odpowiednią pozycję, a także pomaga nam w robieniu różnych ewolucji.

 

Ile trzeba zapłacić za lot w tunelu aerodynamicznym?

Za loty w tunelu aerodynamicznym wcale nie trzeba płacić bardzo dużo – to zatem przystępny cenowo pomyśl na prezent na Dzień Kobiet oraz na wiele innych okazji.

Standardowy, 3-minutowy lot dla osoby dorosłej kosztuje 249 złotych. Możemy także wykupić większe pakiety rodzinne, w których pojedynczy lot jest jeszcze tańszy. Właśnie tyle zapłacimy za lot w tunelu w Katowicach, który położony jest naprzeciwko popularnego centrum handlowego Silesia, w samym centrum miasta.

Zatem wtedy, gdy szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent na Dzień Kobiet, wybierz lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach – to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

tagi:
2019-02-28 08:34:23

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x