Spotkanie organizacyjne przed wyprawą rowerową NINIWA Team 2019

Jak dołączyć do NINIWA Team i pojechać na wyprawę z NINIWA Team? Dowiedz się z pierwszej ręki od o. Tomasza Maniury OMI już w piątek 1 marca w OCM NINIWA w Kokotku. Oto plan spotkania organizacyjnego przed wyprawą rowerową po Europie.

Piątek 1.03
18.00 Msza święta dla chętnych w kościele parafialnym w Kokotku
19.30 Część merytoryczna spotkania organizacyjnego

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Celem wyprawy rowerowej będzie zaliczenie ostatnich państw w Europie kontynentalnej niezdobytych dotychczas przez rowerzystów NINIWA Team. Te kraje to Mołdawia, San Marino i Dania. Żeby osiągnąć cel, do pokonania będzie około 5500 km. Tereny przez które poprowadzi trasa są niezwykle zróżnicowane geograficznie i kulturowo, rowerzyści przejadą przez 12 państw, kolejno Polskę, Ukrainę, Mołdawię, Rumunię, Węgry, Słowenię, Włochy, San Marino, Austrię, Niemcy, Danię i Szwecję.

*Istnieje możliwość noclegu w OCM, trzeba mieć jednak własny śpiwór i karimatę. Będziemy wdzięczni za uiszczenie dobrowolnej ofiary za posiłek i nocleg.

tagi:
2019-02-28 09:33:54 Niniwa TEAM

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x