Tożsamość poszkodowanego w wypadku ustalona

Lublinieccy śledczy ustalili tożsamość osoby, która ucierpiała w wypadku drogowym zaistniałym w dniach 16 - 21 lutego na trasie pomiędzy miejscowościami Panoszów a Ługi Radły, w rejonie mostu na rzece Liswarta. W dalszym ciągu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr tel. 034 3532255 proszone są wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informację o okolicznościach wypadku.

Zaledwie kilku dni potrzebowali policjanci z Wydziału Kryminalnego lublinieckiej komendy Policji, którzy prowadzą sprawę śmiertelnego wypadku w rejonie Panoszowa, na ustalenie i potwierdzenie tożsamość poszkodowanej osoby. W środę w toku prowadzonych policyjnych czynności ustalono oraz potwierdzono pełne dane mężczyzny. W dalszym ciągu osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku w rejonie Panoszowa proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 034 3532255.

Lublinieccy policjanci kierują podziękowania wszystkim osobom i mediom, które aktywnie włączyły się w poszukiwania oraz instytucjom za okazane wsparcie w prowadzonych czynnościach.

tagi:
2019-03-01 09:34:39 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x